Aile Hekimlerinin Online Eğitim Akademisi - Öğlen Öğren TV
Firefox kullanıyorum. Flash player yüklü ama yayın açılmıyor.

Firefox da flash player yüklü olsa bile güvenlik nedeniyle siteye izin verilmesi gereklidir. Öncelikle yayının oynayacağı ekranın üstünde yazan uygulamayı çalıştıra basın daha sonra bu kararı hatırla kısmını tıklayarak izin ver e basın.

html5: Unsupported video format. Try installing Adobe Flash. hatası alıyorum

Chrome tarayıcılarda bu hatayı alıyorsanız ve flash player yüklü ise siteye flash player çalıştırması için izin vermelisiniz. Bunun için site adresinin önündeki i harfine basıyoruz. En altta yer alan site ayalarına tıklayıp Flash ayarı için izin ver i seçiyoruz. Sayfayı yenilediğimizde sorunsuz çalışacaktır. Resimlerden detay bilgi alabilirsiniz.

 

Canlı yayınlar ve bant yayınlardan nasıl haberim olacak?


Sitemize üye olduğunuzda girdiğiniz cep telefonunuza SMS olarak canlı yayın haberlerimiz gönderilecektir. Ayrıca email adresinize belirli aralıklarla yayın bültenlerimiz gönderilecektir. Sitemize girdiğinizde üst kısımda "Canlı Yayınlarımızı Size Haber Vermemizi İster Misiniz?" sorusuna evet yanıtı verirseniz ayrıca tarayıcınız üzerinden son derece güvenli bir sistem olan web bildirimlerimizi de alabilirsiniz. Bütün bu hizmetlerimiz ücretsiz olarak tarafınıza sunulmaktadır.

Yayınlar ve Üyelik için ücret ödemem gerekir mi?


Hayır. Sitemize üyelik ve yayınları izlemek sağlık profesyonelleri için tamamen ücretsizdir. Canlı yayınlarımıza katılabilir online sorularınızı hocalarımıza yöneltebilirsiniz.

Flash Player yüklü ama yine de yüklü değil diyor. Ne yapabilirim?

Eğitim arşivindeki videolara tıkladığınızda izleyebilmeniz için flash player eklentisini http://get.adobe.com/flashplayer adresinden yüklenmiş olması gerekmektedir.

Ayrıca Google chrome tarayıcılar için de aşağıdaki adreste belirtilen ayar yapılmazsa flash player yüklü olsa bile güvenlik kısıtlaması nedeniyle çalışmayacaktır. Bu durumda buraya tıklayarak ilk maddede belirtilen ayarları yapmanız gerekiyor.

Arşivdeki videoları izleyebiliyorsanız canlı yayındaki videoları da izleyebilirsiniz.