Aile Hekimlerinin Online Eğitim Akademisi - Öğlen Öğren TV
Nasıl Üye Olurum

Web sayfasının sağ üst köşesinde "kayıt ol" butonuna tıklayıp, karşınıza çıkan formu eksiksiz ve doğru olarak doldurun. Eposta ve telefon bilgilerinin doğruluğunu kontrol edin, giriş şifreleriniz bu adrese gelecektir. Üyeliğiniz kısa sürede onaylandıktan sonra "giriş yap" butonuna tıklayarak gelen şifrenizle giriş yapabilirsiniz.

Yeni üye olmak istiyorum ancak bu telefon numarası / eposta adresi kayıtlı hatası alıyorum

Daha önce epostanız ve/veya cep telefonunuz ile kayıt olduğunuz ve üyeliğiniz aktif durumda iken bu hatayı alırsınız. Şifrenizi cep telefonunuza sms olarak almak için yukarıda şifremi unuttum başlığındaki adımları tamamlayınız

Şifremi hatırlamıyorum ne yapacağım

Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya tıklayarak sistemde kayıtlı email adresinizi veya cep telefonunuzu girdikten sonra yeni şifreniz cep telefonunuza gönderilecektir. Eğer sistemde telefonunuz kayıtlı değilse otomatik olarak cep telefonu güncelleme işlemi için sistem sizi yönlendirecektir.

Yeni üye oldum ancak giriş yapamıyorum

Üyeliklerin onaylanması yoğun saatlerde 2 saate kadar uzayabilmektedir. Bu nedenle gerekli hallerde kontrol için canlı destek ekibimiz ile web sitemizde sağ alt kısımdaki destek balonundan iletişim kurmanızı rica ederiz.

Yayın açmaya çalıştığımda hlsjs video file not found hatası alıyorum

Aldığınız hata kullandığınız internet hizmetinin video sunucusundaki güvenli (SSL) hizmet portuna erişemediğini göstermektedir. Cep telefonunuzdan yada başka bir internet bağlantısından deneyerek konrol edebilirsiniz.

Cep telefonundan izlemek için herhangi bir uygulama yüklemeli miyim?

Hayır. Web sitemiz tamamiyle mobil uyumlu olup cep telefonunuzdan herhangi bir uygulama yüklemeden tüm yayınlarımızı izleyebilir canlı yayında sorularınızı sorabilirsiniz.

Canlı yayınlar ve bant yayınlardan nasıl haberim olacak?

Sitemize üye olduğunuzda girdiğiniz cep telefonunuza SMS olarak canlı yayın haberlerimiz gönderilecektir. Ayrıca email adresinize belirli aralıklarla yayın bültenlerimiz gönderilecektir. Sitemize girdiğinizde üst kısımda "Canlı Yayınlarımızı Size Haber Vermemizi İster Misiniz?" sorusuna evet yanıtı verirseniz ayrıca tarayıcınız üzerinden son derece güvenli bir sistem olan web bildirimlerimizi de alabilirsiniz. Bütün bu hizmetlerimiz ücretsiz olarak tarafınıza sunulmaktadır.

Yayınlar ve Üyelik için ücret ödemem gerekir mi?

Hayır. Sitemize üyelik ve yayınları izlemek sağlık profesyonelleri için tamamen ücretsizdir.

Bilgisayarıma yayınları izlemek için herhangi bir program yüklemem gerekir mi?

Hayır. Bilgisayarınıza herhangi bir program yüklemeniz gerekmemektedir. Hem eğitim arşivindeki videolarımızı hem de canlı yayın videolarını güncel bir tarayıcı kullanarak sorunsuz izleyebilirsiniz.