Aile Hekimlerinin Online Eğitim Akademisi - Öğlen Öğren TV
Tüm Aile Hekimlerimiz için Meditek AHBS Lisans ücretinin 1000 TL si Öğlen Öğren TV den..!

Değerli Öğlen Öğren Tv Üyesi Aile Hekimlerimiz,

Meditek AHBS ile 2024 yılının ilk kampanyası için anlaştık.
25 Ocak ile 14 Mart arasında yeni, eski ya da halihazırda kullanıcı tüm üyelerimiz yıllık lisansı 1000 TL indirimle, 2450 TL den satın alabilirler. 
Kampanya 14 Mart Tıp Bayramı ile sonlanacak olup bu süreden sonra lisansları dolacak olan üyelerimiz, mağduriyet oluşmaması için lisanlarını öncesinde güncelleyebilirler. 

14 Mart Tıp Bayramında ise Öğlen Öğren TV üyelerimiz arasında çekilişe katılan ve daha önce Meditek AHBS kullanmamış 14 Aile Hekimimize ücretsiz lisans hediye edilecektir. 
Çekilişte halen kullanıcı bir üyemize denk gelir ise 14x3 gün (14 Mart gününü temsilen) olmak üzere lisans sürelerine 42 gün eklenecektir. 

İndirimli fiyattan ödeme yapmak için kalan lisans sürenizin olduğu alana tıklayarak ödeme linki butonuna tıklayın. Ödeme seçeneklerinde Meditek AHBS - Öğlen Öğren TV Tıp Bayramı Kampanyasını seçin. Altta çıkan Öğlen Öğren TV Üyeliğimi Kontrol Et butonuna tıklayıp üyeliğiniz onaylandıktan sonra ödeme ekranına ulaşabilirsiniz.

NOT: Bu kampanya duyurusu Öğlen Öğren TV tarafından ücretsiz ve karşılıksız olarak sizlere ulaştırılmakta olup, amacımız aile hekimlerinin daha ucuz AHBS kullanmasıdır. Firmanın diğer protokol ve kampanyaları ile birleştirilemez. 

Öğlen Öğren TV
www.oglenogren.tv
PAYLAŞ