Aile Hekimlerinin Online Eğitim Akademisi - Öğlen Öğren TV
TÜBİKON 2023 Kongremize Tüm Hekimlerimizi Davet Ediyoruz

Değerli Meslektaşlarımız,

Sağlık için önce sağlığı korumalıyız sloganıyla kendisini insan sağlığına adamış sağlıklı geleceği görev edinmiş tüm dostlarımızı aynı platformda buluşmaya davet ediyoruz.

Daha sıcak daha aydınlık daha sağlıklı bir geleceğe umutla diyerek Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde misafir etmek isteriz. Koruyucu hekimliği önceleyen, pratik meslek yaşamını bilime adamış kişiler olarak, pandemi nedeni ile ertelenen yüz yüze toplantımızı 23-26 Kasım 2023’de yeniden düzenliyoruz, koruyucu hekimliği bir adım daha öne taşımak, bilgilerimizi tazelemek, deneyimlerimizi paylaşmak, yeni araştırmaları takip etmek adına bir araya gelmek istiyoruz ve bu sebeple 10.Uluslararası Acil Tıp ve İç Hastalıkları Kongresi ve Ulusal 4.Türkiye Bilimsel Araştırmalar ve Koruyucu Hekimlik Kongresi (TÜBİKON) çatısı altında Aile Hekimleri, Acil Tıp ve İç Hastalıkları Uzmanları olarak buluşuyoruz.

Önceki kongrelerimizdeki gibi yine bilimsel tatmini yüksek, konusunda uzman akademisyenlerimiz ile bulaşacağımız kongremizde mesleki açıdan ihtiyaç duyulan birçok konuda bilgi sahibi olacak veya derinlere sakladıklarımızı hatırlayacağız. Kongre süresince devam edecek olan, aile hekimliği ve pediatri salonlarında eş zamanlı 2 farklı bilimsel program hazırlıyoruz. Bilimsel danışma kurulumuz ile sahada bizzat çalışan hekimlerimizin talepleri doğrultusunda ihtiyaca yönelik ve en faydalı programı hazırlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Organizasyon komitemiz önceliği katılımcılara deneyimli konuşmacılar tarafından oluşturulmuş olan bilimsel programı kaliteli bir şekilde sunmaktır.  Kongremizde sizler için en iyi programı hazırlamaya gayret ettik. Her zaman ki gibi takdiriniz en büyük gücümüzdür.

Limak Kıbrıs Deluxe Otel Kongre Merkezinde hep birlikte bilimsel, verimli ve de nefes alabileceğiz dopdolu bir 3 gün geçirmek temennisi ile kendisini aile hekimliğine, acil tıp hekimliğine, pediatri ve koruyucu hekimliğe adamış tüm meslektaşlarımızı 23-26 Kasım 2023 tarihleri arasında kongremizde görmekten onur duyacağız.

Saygılarımızla

Dr. Mehmet Gökhan Kara
Kongre Başkanı ve Akort Derneği Başkanı                                                           

Prof. Dr. Başar Cander                                                  
Kongre Eş Başkanı ve Atuder Başkanı

Dr. Engin Çapar & Dr. Fatih Sercan Dere
Tübikon Kongresi Başkanı ve Genel Sekreteri
 


İletişim Bilgileri:
Yunus Özsümbül
Kongre Organizasyon Sorumlusu
Tel : 0536 255 4040

www.tubikon.com

 

Öğlen Öğren TV
www.oglenogren.tv
PAYLAŞ