Aile Hekimlerinin Online Eğitim Akademisi - Öğlen Öğren TV
TÜBİKON 2022: 20-23 Kasım 2022 tarihlerinde KKTC de bir araya geliyoruz..!

Değerli Meslektaşlarımız,

Tüm dünyayı sarsan ve neredeyse iki yıldır gündemimizi her yönü ile meşgul eden pandemi günlerinde, sadece insan sağlığının değil insan yaşamındaki her işlevin gözle görülmeyen bir mikroorganizmaya nasıl esir olduğuna şahit olduk. Bu mikroorganizmanın dünyaya yayılma hızından ve şeklinden yola çıkarak korunmak için evlerimize kapandığımız, iş yerlerinden evlere taşındığımız, neredeyse tüm rutinlerimizi askıya aldığımız, eğitim faaliyetlerinin de dolayısıyla sanal ortama taşındığı bu süreçte “Covid-19” bizlerin tüm hayati sistemleri tekrar gözden geçirmemizi sağladı. Pandemi sürecinde bir kez daha koruyucu hekimliğin ve bu konu ile ilgili girişimlerin ne kadar önemli olduğunu bizlere gösterdi.

Bizler koruyucu hekimliği önceleyen, pratik meslek yaşamını bilime adamış kişiler olarak, pandemi nedeni ile ertelenen yüz yüze toplantımızı 20-23 Kasım 2022’de yeniden düzenliyoruz.

Sağlık profesyonelleri olarak, koruyucu hekimliği bir adım daha öne taşımak, bilgilerimizi tazelemek, deneyimlerimizi paylaşmak, yeni araştırmaları takip etmek adına bir araya gelmek istiyoruz ve bu sebeple 3. Türkiye Bilimsel Araştırmalar ve Koruyucu Hekimlik Kongresi çatısı altında buluşuyoruz.

Önceki kongrelerimizdeki gibi yine bilimsel tatmini yüksek, konusunda uzman akademisyenlerimiz ile buluşacağımız kongremizde mesleki açıdan ihtiyaç duyulan birçok konuda bilgi sahibi olacak veya derinlere sakladıklarımızı hatırlayacağız. Çalışma ortamlarımızdan biraz uzaklaşarak tüm dünyanın ihtiyacı olan o nefesi alalım istiyoruz.

Kıbrıs Acapulco Resort Kongre Merkezinde beraber dolu dolu 4 gün geçirmek temennisi ile kendini koruyucu hekimliğe adamış tüm meslektaşlarımızı 20-23 Kasım 2022’de kongremizde görmekten onur duyacağız.

Saygılarımızla,

Kongre Düzenleme Kurulu Adına,
Dr. Mehmet Gökhan Kara

TÜBİKON 2022
Türkiye Bilimsel Araştırmalar ve Koruyucu Hekimlik Kongresi
20-23 Kasım 2022
Kıbrıs Acapulco Resort Kongre Merkezi
www.tubikon.com

Öğlen Öğren TV
www.oglenogren.tv
PAYLAŞ