Aile Hekimlerinin Online Eğitim Akademisi - Öğlen Öğren TV
TÜBİKON 2020 - Türkiye Bilimsel Araştırmalar ve Koruyucu Hekimlik Kongresi


Sevgili Meslektaşımız,

Sağlıklı Yaşam Hareketi Derneği olarak koruyucu hekimliği önemsiyor ve bu alanda çalışmalar yapıyoruz. Toplum ve tıp yararına projeler üretmeye gayret ediyoruz.

Bu gerekçeyle sahada aktif olarak çalışan ;
Aile Hekimleri, Acil Servis Hekimleri, İşyeri Hekimleri, Pediatrist, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı hekimlerimiz ile  Türkiye Bilimsel Araştırmalar ve Koruyucu Hekimlik Kongresi , TÜBİKON 2020'yi  birlikte yapıyoruz.
Bizler bilimsel multidisipliner bu çatı altında toplanıp, Koruyucu Hekimliğe farklı açılardan bakarak fikir edinebilmek ve sahada uygulanabilir projeleri yönetebilmek için bir araya geliyoruz.

TÜBİKON 2020 Koruyucu Hekimlik paydaşlarını bir araya getirerek bireysel koruyucu hekimliğinin yanı sıra; periyodik sağlık muayenesi, kronik hastalıklarla baş edebilme, hastalıkları yönetebilme gibi konularda hekimlerin bilgilerini yenileyebilmesinin yanında en pratik şekilde kullanabileceği spot bilgileri edinebilmelerini ve hizmet sunumu sırasında beceriyi kazanabilmelerini de sağlamaya çalışacağız. Elbette hekimler bu kongrede sağlık işleyişini gözlemleme ve sahada yaşadıkları tecrübeleri paylaşma fırsatını da yakalayacaklardır.

Tıp camiasının koruyucu hekimliği paydaşlarının bir arada olduğu bilimsel içeriği zengin TÜBİKON 2020'ye katılımlarınız bizleri onurlandıracaktır.

Dr. Mehmet Gökhan Kara
TÜBİKON 2020 Kongre Başkanı

Prof. Dr. Nevrez Koylan
Sağlıklı Yaşam Hareketi Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı

TÜBİKON 2020
Türkiye Bilimsel Araştırmalar ve Koruyucu Hekimlik Kongresi
20-23 Ekim 2020, Elexus Otel - KKTC
www.tubikon.com


 

Öğlen Öğren TV
www.oglenogren.tv
PAYLAŞ