Aile Hekimlerinin Online Eğitim Akademisi - Öğlen Öğren TV
TÜBİKON 2019 (Türkiye Birinci Basamak Hekimleri Kongresi)

Sevgili meslektaşlarım,
Düzenleyeceğimiz Türkiye Birinci Basamak Hekimleri Kongresi - TÜBİKON 2019 ile hedefimiz, kongrenin tüm birinci basamak hekimlerini kapsayan bir kongre olmasıdır.
Aile hekimlerinin yanı sıra İş Yeri Hekimleri, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Hekimleri ve Acil Hekimleri, ülkenin birinci basamak sağlık hizmetlerinin kapı tutucularıdır.
Sağlığın koruyucu hekimlik ve ayaktan teşhis ve tedavi yükünü karşılayan biz birinci basamak hekimleri, bu kongre sayesinde hem bilgilerimizi güncelleyecek hem de paydaşlar arasında ki iş birliğini güçlendireceğiz.
Bu kongre ile alınan bilgiler eşliğinde;
İş Yeri Hekimleri, işle ilgili hastalıklar ve meslek hastalıkları hakkındaki bilgilerine yeni bilgiler ekleyeceklerdir.
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Hekimleri, tanıya giden yeni yollar keşfedecek ve tedavi planlamasında güncel bilgiler öğreneceklerdir.
Acil Hekimleri, ayaktan teşhis ve tedavi vermeye çalışırken kendilerine en kısa sürede rehberlik edecek spot bilgiler edineceklerdir.
Aile Hekimleri, bireysel koruyucu hekimliğin yanında periyodik sağlık muayenesi, kronik hastalıklarla baş edebilme, hastalıkları yönetebilme gibi konularda bilgilerini yenileyebileceklerdir.
Tıp camiasının birinci basamak paydaşlarının bir arada olduğu bu bilimsel içeriği zengin kongreye katılımlarınızı bekleriz.

Saygılarımızla,
TÜBİKON 2019 Kongre Düzenleme Kurulu
http://www.tubikon2019.org/

Engin ÇAPAR
Kongre Başkanı

Mehmet Gökhan KARA
Kongre Genel Sekreteri

Esin Şener TOKAT
Kongre Bilimsel Sekreteri

Öğlen Öğren TV
www.oglenogren.tv
PAYLAŞ