Aile Hekimlerinin Online Eğitim Akademisi - Öğlen Öğren TV
ÖğlenÖğrenTV den Tüm Hekimlere Ücretsiz ASM Websayfası

Değerli Aile Hekimlerimiz,

Öncelikle Öğlen Öğren TV nin tüm aile hekimleri için ücretsiz sağladığı ASM web sayfası hizmetini kullanmaya başlamanız ve ilginiz için teşekkür ederiz. Sayfanızın arama motorlarında üst sıralarda yer alması için bazı püf noktarı sizinle paylaşmak istiyoruz. 

Sayfanın sürekli güncellenmesi ve içeriğinde oldukça bilgi yer alması, Sayfanın sık sık açılması, kulanım sıklığının artması, ASM de üye hekimlerin sayfaya eklenmesi ve onların da bireysel sayfalarının mümkün olduğunva içerik yönünden zenginleştirmesi ve güncel olması,

Arama motorları bu prensipleri önceliklendiyor ve yazılım ekibimiz de bu anlamda üst sıralarda yer alabilmesi için her gün sayfamızı güncel uygulamalar ile donatmaya devam ediyor. 
....

*** İhtiyacınız olduğunda Öğlen Öğren TV ana sayfasında yer alan WhatsApp butonuna basarak anında teknik destek alabileceğinizi tekrar hatırlatmak isteriz.
*** Ayrıca Sayfanızın web adresini de, aşağıdaki örneklerdeki gibi gü
ncelleyebilirsiniz (Bu işlem ASM tarafından yapılabilmektedir, dilediğiniz takdirde WA hattından danışabilirsiniz)

* https://www.kiracasm.gov.tr/
* https://www.ertugrulgaziasm.gov.tr/
* https://sebatasm.com/

Saygılarımızla,
....

 

Sayfamızın bazı özellikleri şu şekilde;

Mobil ve masaüstü cihazlar ile tam uyumludur, Her ASM, kendine özgü biçimde sayfasını oluşturabilir, Sitenin tüm içerikleri A'dan Z'ye ASM'nin hekimleri tarafından girilebilir ve güncellenebilir, Haber ve duyurular, saniyeler içinde eklenebilir, güncellenebilir, silinebilir,  Her hekimin kendi kişisel bilgileri, sadece kendisi tarafından düzenlenebilir, ASM'nin genel alan ve içerikleri ilk başvuruyu yapan hekim tarafından düzenlenebilir, Bir ASM sitesini oluşturmak 1 dakika, tamamlamak ise 10 dakikada mümkün olabilir, Bu ücretsiz hizmetten Öğlen Öğren TV'nin tüm üye hekimleri faydalanabilir,

Hekimlerimiz için hayırlı olmasını dileriz, saygılarımızla...

NASIL KULLANACAĞIM ?

Çok basit. Profil bilgilerinizdeki kurum ve diğer bilgilerinizin doğru olduğunu kontrol ettikten sonra aşağıda linkte bulunan formu doldurun ve gönderin. 1-2 dakika içinde onay e-postanız ve SMS bilgilendirmesi gelecektir. Artık sayfanız hazır, güncellemeye başlayabilirsiniz.

https://www.oglenogren.tv/asmsite-basvuru
​​​​

Öğlen Öğren TV
www.oglenogren.tv
PAYLAŞ