Aile Hekimlerinin Online Eğitim Akademisi - Öğlen Öğren TV
Meditek AHBS & Öğlen Öğren Tv İyi Niyet Protokolü

Değerli Aile Hekimlerimiz ve Üyelerimiz,

Öğlen Öğren TV Ailesi olarak, sahada aktif olarak çalışan tüm aile hekimlerimiz adına, Meditek AHBS ile Aile Hekimlerimiz ve Üye Aile Hekimlerimiz menfaatine olacağını düşündüğümüz ve Öğlen Öğren Tv adına ticari olmayan bir iyi niyet protokolü imzaladık. Bu protokole göre halihazırda kullandığımız Meditek AHBS yıllık lisans ücretleri sahada en bilinir AHBS yazılım lisans ücretlerinin ortalama yarısına, tüm AHBS yazılımlarına göre ise ortalama %30 civarında daha düşük tutmaya ve 5 yıl boyunca da bu oranı sabitlemeye çalıştık.

Bu protokole göre tüm aile hekimlerimiz 1 ay, Öğlen Öğren Tv üyeleri ise 1+1 olmak üzere toplam 2 ay lisans sürelerini uzatabilecektir.  ASM'nin tüm hekimleri yazılımı kullanmaya yeni başlarsa, her bir birim için 100 gün lisans süresini uzatabilecektir.  Önemli olduğuna inandığımız bir madde de, 5 yıl boyunca Türkiye enflasyon verilerinin üstünde senelik ücretlerine zam yapmayacaktır.  Her sene 14 Mart Tıp Bayramında daha önce Meditek AHBS yi deneyimlememiş, 14 aile hekimi arkadaşımıza ücretsiz olarak 1 yıllık lisans hediye edecektir. Bu 14 hekim arkadaşımız Öğlen Öğren Tv den başvuru yapan hekimlerimiz arasından otomasyon ile belirlenen tarihte şeffaf olarak canlı yayında gerçekleşecektir. Halihazırda kullanıcı bir hekim arkadaşımıza kura çıkarsa 3x14 gün olmak üzere toplam lisans süresine 42 gün ücretsiz eklenecektir.  Öğlen Öğren TV üyeleri her sene sözleşme döneminde ekstra 1 ay ücretsiz lisans sürelerini uzatabileceklerdir. 
(Öğlen Öğren TV ek lisans süreleri ve hediyeler için platform menüsünde dijital kod numaralarını firmaya iletmeniz yeterli olacaktır)

Lisanslı AHBS yazılımları arasında en iyilerinden biri olduğuna, maliyet etkinlik açısından ise en iyisi olduğunu düşündüğümüz için Meditek AHBS ile bu protokole imza atıyoruz. 
Nihai hedefimiz ise sahadaki tüm aile hekimleri için Öğlen Öğren Tv tarafından ÜCRETSİZ AHBS hizmeti sunmaktır, bu anlamda AR-GE hazırlıklarımız devam etmektedir. 
Protokol maddelerimiz aşağıdaki gibidir,
Saygılarımızla,

Öğlen Öğren TV Ailesi Adına;
Dr. Mehmet Gökhan Kara

 

ÖĞLEN ÖĞREN TV & MEDİTEK ARGE AHBS YAZILIMI İYİ NİYET PROTOLOLÜ

1- Bu protokol Öğlen Öğren TV Platformu ile MEDİTEK ARGE (bundan sonra “Firma” olarak anılacaktır) arasında aile hekimlerinin kullanımına sunulan MEDİTEK AHBS yazılımının hizmet ve fiyatlandırma süreçlerini belirlemek ve aile hekimlerine fayda sağlayacak hizmetleri iş birliği içinde sunmak üzere hazırlanmıştır.

2- MEDİTEK AHBS programını yeni kullanmaya başlayan her aile hekimine şartsız, koşulsuz ve ücretsiz 1 ay lisans süresi tanımlanacaktır. Tüm aile sağlığı merkezi geçiş yaparsa bu süre her bir hekim için 100 gün olacaktır. Bu kampanya 29 Şubat 2024 tarihine kadar geçerli olacaktır.

3- Firma, MEDİTEK AHBS mevcut satış fiyat politikasını aile hekimlerini de koruyacak şekilde planlayacak olup, her yıl 1 Ocak tarihinde yasal TEFE-TÜFE oranlarının üstüne çıkmayacak şekilde düzenleyecektir. Bu fiyat günlük koşullara da uygun olacak şekilde aile hekimlerinin lehine olarak sunulmaya çalışılacaktır.

4- Firma, her yıl 14 Mart Tıp Bayramı'nda daha önce MEDİTEK AHBS kullanmayan 14 aile hekimine, Öğlen Öğren TV üyeleri arasında yapılacak çekiliş ile ücretsiz 1 yıl lisans hediye edecektir. Çekiliş sonunda halihazırda MEDİTEK AHBS kullanan bir hekim kazanırsa 3x14 gün toplam 42 gün sözleşme süresine eklenecektir.

5- Firma, Öğlen Öğren TV üyesi olan her aile hekimine Öğren Öğren TV’den edindikleri indirim kuponu ile her sene sözleşme yenileme döneminde ekstra +1 (bir) ay ek lisans süresi sağlayacaktır.

6- MEDİTEK AHBS sahadan gelen her türlü geri bildirimi anında değerlendirip en kısa sürede çözüme ulaştıracaktır. Bu konuda sahadaki aktif kullanıcı aile hekimleri de geri bildirim verebilecektir.

7- Firmanın, MEDİTEK AHBS için gerçekleştirdiği tüm güncellemeleri ve kampanyaları Öğlen Öğren TV, uygun gördüğü sürece kendi platformlarında ve sosyal medyada sahada çalışan aile hekimlerine paylaşacaktır.

8- Öğlen Öğren TV platformu verdiği hiçbir destek, tanıtım, duyuru vb. hizmet için hak ve ücret talep etmeyecektir.

9- İş bu protokol dijital veya ıslak imzalı onay tarihinden itibaren 5 yıl süreyle geçerlidir. Sürenin bitiminde tek taraf ya da taraflar e-posta da dahil olmak üzere protokol bitim tarihinden 1 ay öncesine kadar bildirim yapmadığı sürece protokol her iki yılda bir 2 yıl otomatik olarak uzayacaktır.

 

Öğlen Öğren TV
www.oglenogren.tv
PAYLAŞ