Aile Hekimlerinin Online Eğitim Akademisi - Öğlen Öğren TV
Bir ASM Web Sayfanız Yok mu? Var ama Ücret mi Ödüyorsunuz?

Değerli Aile Hekimlerimiz,

Öğlen Öğren TV ailesi olarak her zaman sizlerin yanında yer almaya ve ihtiyaçları doğrultusunda destek olmaya hep gayret edeceğiz.

Bir süredir alt yapı çalışmalarını büyük titizlikle sürdürdüğümüz yeni projemizi tamamladık.
Bugünden itibaren tüm aile hekimlerimiz, aile sağlığı merkezlerinin web sayfalarını da ücretsiz olarak platformumuz üzerinden çok kısa sürede, dakikalar içerisinde oluşturabilecek.

Sayfamızın bazı özellikleri şu şekilde;

Mobil ve masaüstü cihazlar ile tam uyumludur, Her ASM, kendine özgü biçimde sayfasını oluşturabilir, Sitenin tüm içerikleri A'dan Z'ye ASM'nin hekimleri tarafından girilebilir ve güncellenebilir, Haber ve duyurular, saniyeler içinde eklenebilir, güncellenebilir, silinebilir,  Her hekimin kendi kişisel bilgileri, sadece kendisi tarafından düzenlenebilir, ASM'nin genel alan ve içerikleri ilk başvuruyu yapan hekim tarafından düzenlenebilir, Bir ASM sitesini oluşturmak 1 dakika, tamamlamak ise 10 dakikada mümkün olabilir, Bu ücretsiz hizmetten Öğlen Öğren TV'nin tüm üye hekimleri faydalanabilir,

Hekimlerimiz için hayırlı olmasını dileriz, saygılarımızla...

 

NASIL KULLANACAĞIM ?

Çok basit. Profil bilgilerinizdeki kurum ve diğer bilgilerinizin doğru olduğunu kontrol ettikten sonra aşağıda linkte bulunan formu doldurun ve gönderin. 1-2 dakika içinde onay e-postanız ve SMS bilgilendirmesi gelecektir. Artık sayfanız hazır, güncellemeye başlayabilirsiniz.

https://www.oglenogren.tv/asmsite-basvuru
​​​​

Öğlen Öğren TV
www.oglenogren.tv
PAYLAŞ